Tworzenie i obsługa stron WWW. Prezentacje interaktywno-multimedialne oraz statyczne. Grafiki internetowe. Animacje na potrzeby e-kartek, reklam POS TV itp. Produkcja prostych gier. Prowadzenie profili społecznościowych.

Arka Gdynia (2006-2007)

W roku 2006 klub piłkarski Arka Gdynia występował w pierwszej lidze. W ramach zlecenia stworzyłem prezentację sponsorską dla działu sprzedaży. Prezentacja zawierała animacje, filmy i dźwięki. Projekt oparłem na silniku ActionScript 2.0 – posiadał on swój starter w postaci pliku start.exe i uruchamiał się w trybie pełnoekranowym. W związku ze zmianą oferty klubu, w roku 2007 pracowałem nad aktualizacją materiału.

DNV Det Norske Veritas (2007)

Prezentacja dotyczyła przeglądu istotnych elementów i aspektów krytycznych zarządzania ryzykiem w Grupie TP i Orange. Materiał został stworzony na silniku Flash AS2.0 i posiadał wbudowane menu wyboru poszczególnych treści oraz animacje i dźwięki. Projekt miał również wbudowany mechanizm wyboru języka oraz wchodził w interakcje z przeglądarkami internetowymi oraz programem Adobe Reader.

Fred - Centrum Obsługi Pojazdów (2016 - ...)

W roku 2016 przejąłem obsługę reklamową Firmy Fred – Centrum Obsługi Pojazdów, a pierwsze prace dotyczące zmiany wizerunku zakładały m.in. stworzenie strony internetowej oraz profilu społecznościowego Facebook. Oparta na systemie Joomla 3 strona WWW posiada wiele ciekawych rozwiązań takich jak m.in. tryby responsywności, systemy newslettera i aktualności. Teksty na stronę zostały stworzone przeze mnie i jestem czynnym administratorem serwisu. Zarządzam również profilem Facebook, który zdążył już zdobyć spore grono swoich „fanów”.

Reklamy POS TV (2010-...)

Na potrzeby telebimów i innych nośników multimedialnych od 2010 roku tworzę krótkie 15-30 sekundowe spoty reklamowe, dla różnych klientów. Do tej pory udało mi się stworzyć ponad 80 filmów wykonanych w technologii Flash/AS2.0 oraz After Effects.

Przystań Rozewie (2013)

W roku 2013 byłem odpowiedzialny za stworzenie brandu „Przystań Rozewie”, który miał promować dom wczasowy położony nad morzem. Identyfikacja polegała na stworzeniu logo, wizytówek, ulotek reklamowych oraz strony WWW. System CMS oparty został na silniku Joomla 2.5 i przystosowany do obsługi przez Klienta. Całość została połączona z wewnętrznym systemem rezerwacji pokojów oraz umożliwiała zarządzanie wszelkimi treściami, galerią zdjęć oraz obsługą menu za pomocą panelu administracyjnego.